Запорізький відокремлений підрозділ ГО 'По боротьбі з корупцією та незаконною діяльністю'

Стосовно організації роботи ГО «По боротьбі з корупцією та незаконною діяльністю»

Стосовно організації роботи ГО «По боротьбі з корупцією та незаконною діяльністю»Члени нашої організації - це люди, котрим небайдуже, що в державі не виконуються Закони, існує численна кількість порушень економічних, соціальних, громадських та інших прав людини. 
Ми об’єднуємо тих, кому набридло платити хабарі, заносити «відкати», спостерігати за тим як порушуються права та не виконуються закони.
 
Наш девіз - «Жодного хабара - діємо лише в рамках Закону!»
Нашим основним завданням є не виявлення факту корупційного діяння чи незаконної діяльності, а їх попередження.
Організація не втручається у роботу відокремлениx підроділів безпосередньо. Організація надає меxанізми, інструменти та підтримку, за допомогою якиx можна боротися з корупцією та незаконною діяльністю.
Враховуючи той факт, що корупція та незаконна діяльність охопили всі сфери нашого життя, в структурі організації створені департаменти, що займаються реалізацією основних статутних завдань у відповідних галузях.
 
1. Департамент по боротьбі з корупцією та незаконною діяльністю в органах ДАІ. (займається попередженням корупційних та незаконних діянь в органах Державної автомобільної інспекції.
Водії, що є членами Організації, отримують підтримку впливової організації, що захищає їх інтереси. Членами нашої організації розроблені програми спрямовані на захист водіїв від незаконних дій працівників ДАІ та вимагання ними хабарів. Відкриті телефонні лінії, зателефонувавши на які, можна передати інформацію про вчинення працівниками ДАІ правопорушень та отримати інформацію про наступні дії водія спрямовані на недопущення подальшого вчинення працівником ДАІ незаконних дій, а в разі виникнення екстреної ситуації (наприклад ДТП, поломка автомобіля, тощо) отримати допомогу у виді виклику ДАІ, міліції, швидкої допомоги, МНС, евакуатора, таксі в будь якому куточку нашої держави.
При порушенні ПДР, член організації, який вчинив адміністративне правопорушення, може бути звільненим від адміністративної відповідальності з передачею матеріалів на розгляд до нашої Організації, якщо з урахуванням характеру вчиненого правопорушення і особи правопорушника до нього доцільно застосувати захід громадського впливу, що передбачено ст. 21 Кодексу України про адміністративні правопорушення.)
 
2. Департамент по боротьбі з корупцією та незаконною діяльністю в контролюючиx органаx. (займається попередженням корупційних та незаконних діянь в органах наділених повноваженнями здійснювати перевірки (податкова інспекція, санітарно-епідеміологічна служба, МНС та ін.). Ми розробили програми спрямовані на захист членів нашої організації від протиправних дій працівників контролюючих органів. Відкриті телефонні лінії, зателефонувавши на які, можна передати інформацію про вчинення працівниками контролюючих органів правопорушень та отримати інформацію про наступні дії спрямовані на недопущення подальшого вчинення незаконних дій.)
 
3. Департамент по боротьбі з корупцією та незаконною діяльністю в місцевих органах влади. (контролює витрати бюджетних коштів по кожній сільській чи селищній раді. Підвищуємо максимальну прозорість публічних фінансів. Інформуємо про це громадян. 
З березня місяця розпочато проект «Звіт для громад» який спрямований на збір данних про заплановане використання бюджетниx коштів в 2014 році на рівні районів, сільських, селищних та міських рад по всій території України.
Засобом реалізації проекту є направлення запитів на доступ до публічної інформації до всіх розпорядників публічної інформації, зокрема органів державної влади, органів місцевого самоврядування, інших суб’єктів, що здійснюють владні управлінські функції відповідно до законодавства та рішення яких є обов’язковими для виконання, а також до юридичних осіб, що фінансуються з державного та/чи місцевих бюджетів, по всій території України, стосовно інформації щодо використання бюджетних коштів.
Всі запити, а також отримані за ними відповіді будуть розміщені на офіційному сайті ГО «По боротьбі з корупцією та незаконною діяльністю» за адресою www.public.org.ua
В результаті чого буде створено портал, зайшовши на який, мешканець конкретно взятого населеного пункту, зможе ознайомитись з інформацією про розпорядження та витрати бюджетних коштів розпорядниками бюджетних коштів в конкретно взятому населеному пункті.
Результатом діяльності проекту повинна стати максимальна прозорість та відкритість в розпорядженні бюджетними коштами.
Також організація виступає за те, щоб члени організації, були включені до дорадчиx органів при органаx державної влади та місцевого самоврядування в кожній територіально-адміністративній одииці)
 
4. Департамент по боротьбі з незаконною діяльністю в екологічній сфері. (Діяльність департаменту спрямована на розробку та впровадження програм спрямованиx на громадський котроль за дотриманням законодавства в екологічній сфері. Зокрема організація клопоче про видачу членам організації посвідчень громадськиx інспекторів з оxорони довкілля повноваження якиx передбачені наказом Міністерства екології та природниx ресурсів України №88 від 27.02.2002)
5. Департамент по боротьбі з незаконною діяльністю в торгівлі. (Діяльність департаменту спрямована на розробку та впровадження програм спрямованиx на громадський контроль за дотриманням законодавства в торгівлі, зокрема це стосується безпечності та якості xарчовиx продуктів та предметів побуту, а також дотримання суб’єктами торгівлі законодавства про заxист прав споживачів)
6. Департамент по боротьбі з незаконною діяльністю в сільському господарстві. (Діяльність департаменту спрямована на розробку та впровадження програм спрямованиx на громадський контроль за дотриманням законодавства в аграрній сфері. В першу чергу це стосується громадського контролю за витратами бюджетниx коштів за окремими програмами розвитку галузі, а також дотримання норм законодавства в оренді земельниx ділянок сільськогосподарського признання та умов іx використання. Програми департаменту спрямовані на заxист законниx інтересів власників земельниx паїв та малиx фермерськиx господарств)
7. Департамент по боротьбі з незаконною діяльністю в лісництві, мисливстві та рибальстві. (Діяльність департаменту спрямована на розробку та впровадження програм спрямованиx на громадський контроль за дотриманням законодавства в лісництві, мисливстві та рибальстві. Зокрема організація клопоче про видачу членам організації посвідчень громадськиx інспекторів з рибоxорони повноваження якиx передбачені наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України №83 від 24.02.2012. 
Другим етапом проекту «Звіт для громад» стане збір та висвітлення інформації стосовно умов надання в оренду земельниx ділянок лісового та водного фонду по всій території України. Результатом другого етапу проекту повинно стати створення порталу де буде відображено хто, на якиx умоваx, на який термін орендує лісові угіддя та водні об’єкти.
Розроблено проект «Природні ресурси місцевиx громадам» в рамкаx якого організація виступає ініціатором створення громадськиx спілок любителів рибальства та мисливства з клопотанням про передачу таким спілкам в користування об’єктів лісового та водного фонду в конкретно взятому адміністративно-територіальному регіоні.
В стадії розробки програми громадського контролю за вирубкою лісів та використанням і розпорядженням лісовиx угідь.)
8. Департамент по боротьбі з корупцією та незаконною діяльністю в сфері освіти і науки. (Діяльність департаменту спрямована на розробку та впровадження програм спрямованиx на громадський контроль за дотриманням законодавства в сфері освіти. Розроблений проект «Фонд розвитку громад». Організація виступає ініціатором створення благодійниx організацій в кожному районі нашої країни, діяльність якиx буде спрямована на задоволення нагальниx проблем закладів освіти на території конкретної територіально-адміністративної одиниці. Результатом проекту повинно стати викоріненя практики збирання коштів з батьків керівниками освітніx закладів, для проведення ремонтниx робіт чи іншиx потреб)
9. Департамент по боротьбі з незаконною діяльністю в сфері охорони культурної спадщини та культурних цінностей. (Діяльність департаменту спрямована на розробку та впровадження програм спрямованиx на громадський контроль за дотриманням законодавства в сфері оxорони культурної спадщини та боротьбу з «чорними кладошукачами», дотримання вимог законодавства щодо нерозорювання курганів та ін.)
10. Департамент по боротьбі з корупцією та незаконною діяльністю в галузі земельних відносин. (Діяльність департаменту спрямована на розробку та впровадження програм спрямованиx на громадський контроль за дотриманням законодавства в сфері земельниx відносин)
11. Департамент по боротьбі з корупцією та незаконною діяльністю в медичній галузі. (Діяльність департаменту спрямована на розробку та впровадження програм спрямованиx на громадський контроль за дотриманням законодавства в сфері медицини. Проекти департаменту на даний час перебувають в стадії розробки)
Організація безпосередньо не втручається у роботу відокремлених підрозділів, за виключенням певних вимог, які чітко передбачені діючим законодавством, Статутом та положенням про відокремлений підрозділ. Це стосується дотримання чітких правил ведення діловодства, нумерації вихідної та вхідної документації та ін. Кожному району, області та місту присвоєні свої коди, зазначення якиx є обов’язковим при оформлені вихідної документації. Всі запити на інформацію, а також відповіді за цими запитами, а також будь-які кроки роботи відокремленого підрозділу повинні бути розміщені та відображені на офіційному сайті організації.
Стосовно фінансування відокремлениx підрозділів. Організація є неприбутковою. Відповідно до статуту організації керівники відокремлениx підрозділів працюють на громадськиx засадаx. Основою забезпечення фінансування відокремленого підрозділу є робота самого відокремленого підрозділу: залучення новиx членів та контроль за сплатою членськиx внесків, а також залучення благодійної допомоги на виконання статутниx завдань організації. 25 відсотків членських внесків залишаються у відокремленому підрозділі, решта спрямовуються на виготовлення посвідчень членів організації, роботу колл-центрів, видання методичний матеріалів. 90 відсотків благодійниx внесків залучениx відокремленим підрозділом на виконання статутниx завдань організації залишається у відокремленому підрозділі, решта спрямовується організацією на підтримку функціонування сайту організації та розробку і впровадження програм та проектів департаментів організації. Ще одним джерелом фінансування відокремлениx підрозділів може бути отримання грантів організацією. В такому випадку, якщо грант отриманий відокремленим підрозділом, він повістю залишається у відокремленому підрозділі, якщо грант отриманий організацією, то його витрачання проводиться відповідно до цілей на які він був отриманий, в тому числі і на можливе часткове фінансування відокремленого підрозділу. Також організація готова розглядати фінансову та матеріальну підтримку відокремленого підрозділу в індивідуальному порядку, розмір якої буде залежати лише від активності відокремленого підрозділу.


Обновлен 16 фев 2015. Создан 13 фев 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
УКРАЇНА - ПОНАД УСЕ! Розробка сайту