Запорізький відокремлений підрозділ ГО 'По боротьбі з корупцією та незаконною діяльністю'

Як би так з самого початку. Договора оренди ставків

Як би так з самого початку. Договора оренди ставківЯк би так з самого початку. Договора оренди ставків

02,02,2015 на електронну адресу Бердянської РДА нами був направлений запит на доступ до публічної інформації з проханням надати копії всіх чинних договорів оренди водних обєктів розташованих на території Бердянського району та укладених Бердянською РДА терміном більш ніж 5 років. На цей запит ми отримали "вражаючу" відповідь РДА (історія http://public-zp.io.ua/s948462/vidpovid_berdyanskoe_rda_proekt_prirodni_resursi_miscevih_gromad)
Нами був направлений повторний запит, з вказанням норм законодавства, які були порушені РДА при наданні відповіді на наш запит, на який ми отримали ще більш "вражаючу" відповідь. (історія http://public-zp.io.ua/s948475/povtorniy_zapit_do_berdyanskoe_rda)
Звісно, після таких відповідей, нам нічого не залишалось робити, як написати скаргу на дії РДА до Запорізької ОДА (історія http://public-zp.io.ua/s1191389/vidpovid_zaporizkoe_oda_berdyanska_rda)
І ось нарешті вони: ДОГОВОРИ ОРЕНДИ СТАВКІВ.
 
Якби так з самого початку...
Далі буде... Ми обовязково зясуємо, чи провели в РДА перевірку дій посадових осіб, які привели до порушення вимог законодавства щодо надання публічної інформації і які саме заходи дисціплінарного впливу застосовані до цих посадових осіб...


Обновлен 15 ноя 2015. Создан 25 апр 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
УКРАЇНА - ПОНАД УСЕ! Розробка сайту